ZO SCHK Litvínov 5

Aktuálně

Novela vyhl. 192/4 Sb. - důležité!!! - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "2865":
Andrea Procházková
I já jsem svým podpisem do petičníjo archu vyjádřila svůj nesouhlas. Škoda jen, že tato petice nebyla více prezentována.
littlebigcat
Marie Marešová

Svým podpisem pod Petici jsem vyjádřila souhlas s dopisem pana Slabého. Nové znění vyhlášky mi silně připomíná " aroganci moci " neboli " poručíme větru, dešti ". Ministerským úředníkům doporučuji zvýšenou péči o zdravotní stav opuštěných a týraných koček. Ty jejich péči potřebují více.O naše kočky se staráme dobře.
____________________________
Svým podpisem na Petici jsem vyjádřila nesouhlas s úředním postupem, který mi připomíná \\\\\\\" aroganci moci \\\\\\\". Důsledkem toho bude zvýšený poček nepapírových koček a administrativní posouvání data narození koťat. Ministerským úředníkům doporučuji věnovat se více zlepšení života opuštěných a týraných koček. O naše kočky se staráme dobře.
Olga MAchková
I já připojuji svůj souhlas s dopisem p. Slabého a myslím, že připravovaná novela je opravdu diskriminační. Opět se ukazuje, že největší dopad bude mít na registrované chovatele, jejichž kočky "jsou vidět" a u anonymních koček se situace stejně nezmění. Myslím, že by se ministerští úředníci měli zaměřit spíše na to, aby byl větší postih za skutečné týrání zvířat, o kterém neustále slyšíme v médiích či čteme na stránkách útulků zvířat a ne na znepříjemňování života chovatelům a jejich kočkám.

Olga Machková, členka ZO SCHK Litvínov 5
Jaroslav Drexler
Plně souhlasím s panem Slabým a na MVK v Praze dne 18.10.2008 jsem písemně připojil tento můj souhlas na petiční arch.

Jaroslav Drexler, člen ZO SCHK Litvínov 5
Jan Richter
Osobně musím říct, že s dopisem bezvýhradně souhlasím, jelikož představa regulace březosti kočky nad rámec “3 vrhy / 2 roky” my přijde skutečně hrubě nesmyslná.

 
© ZO Litvínov 5 / 2008. All rights reserved / Admin